Mērķis

Izstrādājot ēku projektus, arhitekti visai bieži ēku fasādēs ieprojektē balkonus un lodžijas. Tā ēkai piedodot interesantāku vizuālo skatu.

Bet ar gadiem šie ēku elementi rada visai lielas bažas gan dzīvokļu īpašniekiem, gan garāmgājējiem. Ja šīs konstrukcijas ir atvērtas visa gada garumā, tās tiek pakļautas mainīgajiem laika apstākļiem: sniegam, lietum, vējiem utt. Tieši mitrums ir tas, kas rada vislielākos bojājumus- ūdens iekļūst ēkas plaisās un ziemā tam sasalstot, plaisas izlešas un padziļinās, kā rezultātā tiek bojāta ēka.

Lai renovācija šīm konstrukcijām nebūtu jāveic atkal un atkal, vai tās jālikvidē vispār, katram dzīvokļa īpašniekam par to būtu nopietni jāpadomā un savs balkons vai lodžija jāietērpj „aizsargtērpā".

SIA „Radošā kompānija DIVI L" ir izstrādājusi un piedāvā bīdāmu alumīnija sistēmas balkonu un lodžiju iestiklošanas veidu. Šāda veida sistēma aizsargā no lietus, vēja, sniega un tajā pašā laikā nodrošina arī pietiekošu gaisa apmaiņu jūsu dzīvoklim.

Šī bīdāmā alumīnija sistēma piedāvā ne tikai daļēju iestiklošanu, bet arī pilnībā ļauj ierāmēt balkonu no visām trim pusēm un līdz pat grīdai, kā arī ir iespēja izveidot arī jumtiņu. Vairs nebūs nepieciešams atjaunot vecās konstrukcijas (margas utt.)- tas viss ir šajā sistēmā. Apdarē tiek iestrādātas lāsenes, kas nodrošina ūdens neiekļūšanu balkonos un lodžijās.

Šāda veida sistēma ir arī ļoti arhitektonisks akcents, kas piešķirs jūsu ēkai mūsdienīgu un modernu izskatu.